KONYA İL BAŞKANLIĞI
 
 
Ahmet SORGUN
AK PARTİ KONYA
İL BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  AKP Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi aday listeleri 17.02.2009
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

 

SELÇUKLU İLÇESİ BELEDİYE MECLİSİ

ÜYELİĞİ ASIL ADAY LİSTESİ

 

Mustafa Kulu, (Üniversite-Ziraat Mühendisi), Fatih Yılmaz (Üniversite-Şehir Plancısı), Sıdıka Turgut (Üniversite-Bankacı), Mümin Uzman (Üniversite-Mimar), Kasım Küçüktosun (Üniversite-Gıda Mühendisi), Gürsoy Bilgin (Üniversite-Avukat), Nuh Kaygısız, (Üniversite-Esnaf), Hatice Mendi (Üniversite-Mimar), Faruk Unutur (Üniversite-Mali Müşavir), Hüseyin Kaplan (Üniversite-Makine Mühendisi), Gökhan Çelik (Üniversite-İşadamı), Fatma Emrem Bayat (Üniversite-Şehir Plancısı) Ahmet Ali (Üniversite-Esnaf), Eyüp Çetin (Üniversite-Doktor), Ahmet Faruk Topatan (Üniversite-Avukat), Nilüfer Şahin (Üniversite-Tercüman), Ahmet Faik Kara (Üniversite-Avukat) Ali Taha Özer (Üniversite-İnşaat Mühendisi) Ramazan Yaşar (Üniversite-Halkla İlişkiler), Mehmet Tozan (Üniversite-Mimar), Abdullah Şanlı (Lise-Esnaf), Ali Sönmez (Üniversite-İnşaat Mühendisi), Serhat Yaya (Lise-Esnaf), Mukaddes Koyuncu (Lise-Ev Hanımı), Ahmet Odabaşı (Lise-Müteahhit), Osman Dağ (Lise-Müteahhit) Kamil Aytekin (Üniversite-Mimar), Selami Candan (İlkokul-Esnaf), Mevlüt Aydın (İlkokul-Sanayici), Ali Kül (Lise-Esnaf), Mehmet Akşit (İlkokul-Esnaf), Hasan Yarar (Lise-Yönetici), Mehmet Günbaş (Lise-Esnaf).

 

KONTENJAN LİSTESİ

 

Hasan Hüseyin Acar (Üniversite-Sigortacı), Selçuk Aksoy (Üniversite-İnşaat Mühendisi), Muzaffer Aydemir (Üniversite-Mali Müşavir), Ahmet Pekyatırmacı (Üniversite-İnşaat Mühendisi).

 

 

KARATAY İLÇESİ BELEDİYE MECLİSİ

ÜYELİĞİ ASIL ADAY LİSTESİ

 

Memiş Kütükçü (Master-Mühendis), Gülay Samancı (Lisans-Avukat), Mustafa Kostak (Lisans-Avukat), Hasan Ali Ünlü (Lisans-Mimar/İnşaat Teknikeri), Ömer Gül (Master-İnşaat Müh.), Bilal Ukdem (İlkokul-Serbest/Özel), Mustafa Ay (Master-İnşaat Müh.), Yusuf  Ziya Altınekinli (Ön Lisans-Serbest/Özel), Mehmet Uzbaş (Lisans-Mühendis), Mevlüt Çevik (Lise-Serbest/özel), Cemile Biçer (Lisans-Öğretim ile ilgili), Abdurrahman Bacak (Lisans-Ticaret/satış ilgili), Salih Olukcu (Lise-Muhasebe ile ilgili), Enver Koçlar (İlkokul-Serbest/özel), Saadet Tavşancı (İlkokul-Ticaret/satış ilgili), Hüseyin Tatlısumak (Lise-Serbest/özel), Üzeyir Çeşmeci (Master-Serbest/özel), Ahmet Mıhçı (Orta-Muhasebeci), İbrahim Yağcılar (Lisans-Mühendis), Aynur Avşar (Lisans-Emekli), Mehmet Ali Görgülü (İlkokul-Serbest/özel), Naim Dündar (Lisans-Serbest/özel), Hatice Sedef (Ön lisans- Eğitimci), İbrahim Karataş (İlkokul-Esnaf), İsmail Esen (İlkokul-Serbest/özel), Fahrettin Çamurcu (İlkokul-Orman Ürünleri Tic.), Mikdat Bağcı (İlkokul-Serbest), Mustafa Yıldız (Lise-Serbest/özel).

 

 

KONTENJAN LİSTE:

Ethem Örge (Lisans- İnş. Müh.), Tamer Küçükarap (Master-Diş Hekimi), Hüdaver Ekti (İlk-Ecz. Kalfası)

 

 

MERAM İLÇE BELEDİYE MECLİS

ÜYELERİ ASİL ADAY LİSTESİ

 

Mithat Büyükalim (Üniversite-Sanayici), Abdurrahim Büyükmatür (Üniversite-İnşaat Mühendisi), Ahmet Şaban Okka (Üniversite-Makina Mühendisi), Zeliha Üzümcü (Üniversite-Halkla İlişkiler), Kadir Karabacak (Üniversite-Doktor), Mehmet Akdaş (Üniversite-Mali Müşavir), Übeyit Aça (Üniversite-İnşaat Mühendisi), Mümine Tuba Çalık (Üniversite-Diş Hekimi), Ahmed Hamdi Büyükzeren (Lise-Sanayici), İbrahim Aydan Şık (Üniversite-İşletmeci), Erkan Yıldırım (Üniversite-İnşaat Mühendisi), Ebubekir Büyükmesçi (Üniversite-İş Adamı), Muammer Dinler (Lise-Mütaahhit),  Suzan Kuru (Lise-Ev Hanımı), İhsan Kılınçarslan (Üniversite-Mimar), Mehmet Oktay Hekimoğlu (Üniversite-Sanayici), Mehmet Ufuk Doğan (Üniversite-İnşaat Mühendisi), Bahattin Karapınar (Lise-Sanayici), Savaş Çiçek (Üniversite-Mimar), Murat Döğdü (Lise-Serbest), Ahmet Küçükiplikçi (Üniversite-Eczacı), Ahmet Gültekin (Ortaokul-Sanayici), Özcan Sayım (Üniversite-Doktor), Mustafa Sağlam (Lise-İşadamı), İlker Özkan (Üniversite-İnşaat Mühendisi), Hasan Küçükerkan (Ortaokul-Tekstil), A.Raşitatiker (Lise-Serbest), Fahrettin Doğru (Lise-Sanayici), Mehmet Yıldırım (Üniversite-Veteriner), Mustafa Meral (Üniversite-Serbest) Ercan Okur (Üniversite-Esnaf), Mustafa Bahar (Ortaokul-İlaç Sektörü), Aziz Güleç (İlkokul-Terzi)

 

KONTENJAN LİSTESİ

 

Hüseyin Çevik (Üniversite-Sanayici), İsmail Boysan (İlkokul-Sanayici) Ahmet Melih Güçlü (Üniversite-Ziraat), Mustafa Büyükkaplan (Üniversite-Sanayici).

 

MERAM İLÇESİ İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

 

Ali Selvi, Mustafa Güçlü, Ali Eser, Safinaz İğneli, Mehmet Göksel, Dursun Uysal ve Cannur Doğan.

 

SELÇUKLU İLÇESİ İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

 

Necati Sametoğlu, Leyla Erdal, Hasan Uzman, Mustafa Gürbüz, Bayram Andıç, Süleyman Savcı, Fikret Seyfi Kaçar, Ahmet demir ve Doğan Çiftkat.

 

KARATAY İLÇESİ İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

 

Erol Küçükbakırcı, Süleyman Selçuk, Müzeyyen Yalçın, Ahmet Dağlı, Mustafa Kaçar ve Mahmut Yedirici.

 

 

 

 

 
 
AK PARTİ
KONYA İL BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     BASINDA BİZ     ÜYELİK     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Konya İl Başkanlığı: Bedir Mh. Çevreyolu Cd. No:139 SELÇUKLU/KONYA // 0 (332) 246 18 18 // info@akpartikonya.com
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.