KONYA İL BAŞKANLIĞI
 
 
Hasan ANGI
AK PARTİ KONYA
İL BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  MİLLETVEKİLİMİZ ÖMER ÜNAL'DAN RESMİ KURUM ZİYARETLERİ 11.03.2017
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

            AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İl Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Bak, AK Parti Karatay İlçe Başkan Yardımcısı Alper Maraşlıoğlu, Karatay Belediyesi Meclis Üyesi Aynur Avşar ve AK Parti Karatay İlçe Gençlik Kolları Üyeleri, 16 Nisan Referandum çalışmaları kapsamında Karatay’da resmi kurum ziyaretleri yaptı.

AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal ve beraberindekiler bu kapsamda Karatay İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.

Ünal; “Cumhurbaşkanımıza en güzel hediye Konya’dan en yüksek EVET…”

AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal, Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halkoylaması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Emin olun ki biz şunu arzu ediyoruz; Konya’da Karatay’da en güçlü desteği ‘EVET’ oyu ile katkı olarak verelim... Karatay üzerine düşen görevi layıkı ile yapacak. Türkiye genelinde Cumhurbaşkanımızın doğum gününü kutladık… Ancak bize göre en güzel doğum günü hediyesi, Konya’dan en yüksek ‘EVET’ olacaktır. Bu süreç, Türkiye’nin geleceği adına bir dönüm noktasıdır. Türkiye tarihinin belki de en önemli seçimini yapacağız. Bu manada herkes üzerine düşeni yapmalıdır.” 

 
 
AK PARTİ
KONYA İL BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Konya İl Başkanlığı: Bedir Mh. Çevreyolu Cd. No:139 SELÇUKLU/KONYA // 0 (332) 246 18 18 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.