KONYA İL BAŞKANLIĞI
 
 
Hasan ANGI
AK PARTİ KONYA
İL BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  İL BAŞKANI ARAT'TAN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI... 14.03.2017
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

 Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Başkanı Musa Arat, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı…

İl Başkanı Musa Arat, doktor ve sağlık çalışanlarının gecesini gündüzüne katıp insan sağlığı görevi yaptığını hatırlatarak şu ifadeleri kullandı;

“İnsanların sağlığı için çalışan, emek veren ve bu fedakârlığı bir ömür boyunca devam ettiren doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Doktorlarımız ve diğer sağlık personellerimiz, çoğu zaman kendi hayatlarından bile ödün veriyorlar. Sağlıkçılarımız, insanları sağlığına kavuşturmak için büyük çaba sarf ediyorlar. Vatandaşlarımızın da bunu dikkate alıp, bu kutsal görevi bir ömür boyu devam ettiren doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza karşı daha anlayışlı olmaları, empati kurarak onları da anlamaları gerekir.”

AK Parti İktidarları’nın sağlık sektörüne özellikle önem verdiğinin altını çizen AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat; “Bu alanda çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmeye de devam edeceğiz. Çünkü sağlık alanında yaptığımız, yapacağımız işler, gelişmişlik düzeyimizi de daha net ortaya koyacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm doktorlarımızın ve sağlık personellerimizin Tıp Bayramı'nı bir kez daha canı gönülden kutluyorum” dedi. 

 
 
AK PARTİ
KONYA İL BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Konya İl Başkanlığı: Bedir Mh. Çevreyolu Cd. No:139 SELÇUKLU/KONYA // 0 (332) 246 18 18 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.