KONYA İL BAŞKANLIĞI
 
 
Hasan ANGI
AK PARTİ KONYA
İL BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  İL BAŞKANI MUSA ARAT, SEYDİŞEHİR, YALIHÜYÜK, AHIRLI, BOZKIR, HADİM VE TAŞKENT'İ ZİYARET ETTİ 17.03.2017
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

       Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Başkanı Musa Arat, 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halkoylaması çalışmaları kapsamında Seydişehir, Yalıhüyük, Ahırlı, Bozkır, Hadim Taşkent’i ziyaret etti.  

İlçe ziyaret programına İl Başkan Yardımcıları Nurettin Akmeşe ve Mustafa Erkuş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Lütfiye Poçanoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Dolular, Muhammet Baysal, Mustafa Pirinç ve Uğur Erdoğan, İl Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Arat; “15 Temmuz benim kanaatim yeni bir Çanakkale’dir”

15 Temmuz’daki o hain darbe kalkışması ve halkımızın sağduyulu duruşu 241 şehit ve 2500'den fazla gazi ile yeni bir Çanakkale yazması ile hamdolsun gerek FETÖ'cü gerekse onların işbirlikçi teröristlerin artık Türkiye'de istediklerini yapamayacaklarını darbelerle yoğrulmuş, darbelerle anıla gelen, başbakan asan bu ülkenin artık eskisi gibi ne halkının, ne siyaset çizgisinin en güzel ispatının örneği verildi. 15 Temmuz benim kanaatim yeni bir Çanakkale'dir. Orada yedi düvele karşı İslam'ın sancağını,  milletimizin onurunu korumayı ve kurtarmayı başaranlar, 15 Temmuz'daki alanlarda canlarını feda edenlerle çok farklı bir ruh hali içinde olmadıklarını düşünüyorum. 18 Mart'ta Çanakkale Zaferi'ni kutlayacağız ve gerek Çanakkale Zaferi gerekse 15 Temmuz'daki o darbeci hainlere ve onların işbirlikçilerine karşı onurlu duruşumuz bizim tarihimize hamdolsun altın harflerle yazıldı ve gelecek nesiller bunları anlatacak.

Arat; “Yeni sistemin özü ülkemizi aydınlık geleceğe taşımaktır”

16 Nisan’daki halk oylamasının özü ülkeyi geleceğe daha sağlıklı, daha müreffeh daha aydınlık yarınlara taşımaktan ibarettir. 18 maddeyi birleştirdiğinizde, ayrı ayrı içeren konseptini ortak hale dönüştürdüğünüzde Türkiye Cumhuriyeti'ni önümüze konmuş olan hedeflere o gelişmiş 20 ülkenin ilk onunun içerisinde yer alma hedeflerimize ve bizlerin çocukları, torunları ve geleceğimiz olan evlatlarımıza daha iyi bir Türkiye bırakmanın, kurgusunun temelindedir. Anayasa değişikliğinin özü budur.

Arat; “Teşkilatçılık üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmektir.''

Bizlere tanımlanmış alanlar var. İl başkanına, yönetimine, ilçe yönetimlerine gençlik kollarına, kadın kollarına sandık kurulu üyelerine, mahalle teşkilatlarına... Her birimizin ayrı ayrı görevi var ve bizden istenen bu tanımlanmış alanların ve görevlerin gerek 16 Nisan'a gerek bundan öncekilerde olduğu gibi, gerekse bundan sonra önümüze gelecek her türlü bize tanımlanmış alanı ilgilendiren konulara hakkıyla cevap verebilmek ve bu alanların hakkını verip üzerimize düşeni layıkıyla yapmaktan ibarettir. Teşkilatçılık bunu gerektiriyor. Konya'mızın misyonunu biliyorsunuz. 15 yıldır partimize verilen katkının sorumluluğu bizi çok daha fazla çalışmaya itiyor. Çalışacağız çünkü hiçbir zafer emeksiz kazanılmıyor. Her birey olarak AK Parti'nin içinde birer damlayız ve herkesin bir vazifesi var. Damlalar toplanıp denizleri ve tufanları oluşturuyoruz hamdolsun...”

 
 
AK PARTİ
KONYA İL BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Konya İl Başkanlığı: Bedir Mh. Çevreyolu Cd. No:139 SELÇUKLU/KONYA // 0 (332) 246 18 18 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.