KONYA İL BAŞKANLIĞI
 
 
Hasan ANGI
AK PARTİ KONYA
İL BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  AĞRALI KARATAY ESNAFINDAN DESTEK İSTEDİ 18.03.2017
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

            AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı ve AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı, halkoylamaları çalışmaları kapsamında Karatay’da esnafı ziyaret etti.

Bölge esnafı ile sohbet eden ve 16 Nisan için destek isteyen AK Parti Konya Milletvekili Dr. Abdullah Ağralı ile beraberindekiler, esnafa ‘Evet’ broşürleri, gazeteler ve karanfil verdi.

Ağralı; “16 Nisan’da Konya’da güçlü bir 'evet' çıkacak”

Saha çalışmaları ve süreci değerlendiren AK Parti Konya Milletvekili Dr. Abdullah Ağralı, şunları söyledi; “Konya'da Seçim Koordinasyon Merkezimizin çalışmaları kapsamında Karatay İlçe Teşkilatımız ile birlikte hemşerilerimizle bir araya geldik. Gerçekten şunu net olarak gördük ki Konya'da çok güçlü bir evet çıkacak. Vatandaşlarımız, süreci çok iyi takip etmekte, içeride ve dışarıda oynanan oyunları çok iyi görmektedir. Konyalı hemşehrilerimiz de 16 Nisan günü bu oyunu bozacak şekilde sandıklara gidecek ve tercihini kullanacak. Sahadaki hava ve milletimizin tercihinin ‘Evet’ten yana olduğunu görmek, bizi çok memnun ediyor.” 

 
 
AK PARTİ
KONYA İL BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Konya İl Başkanlığı: Bedir Mh. Çevreyolu Cd. No:139 SELÇUKLU/KONYA // 0 (332) 246 18 18 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.