KONYA İL BAŞKANLIĞI
 
 
Hasan ANGI
AK PARTİ KONYA
İL BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  MUSTAFA BALOĞLU: 16 NİSAN'DA CEVABI KONYA VERECEK.... 18.03.2017
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

     16 Nisan’da gerçekleştirilecek anayasa değişikliği halk oylaması çalışmaları kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ve beraberindeki partililer merkez Selçuklu ilçesi Kerkük Caddesinde esnaf ziyaretinde bulunarak destek istedi.

     Konya’nın 16 Nisan’da gerekeni yapacağını söyleyen Milletvekili Baloğlu, “Konya, halk oylamasında ortaya çıkacak 18 maddenin hepsini biliyor. Vatandaşlarımız konunun tümüne vakıflar, bize bazı konuları anlatıyorlar. Konya her zamanki gibi ferasetiyle, olgunluğuyla, vatan sevgisiyle, millet sevgisiyle şu anda dolu durumda, inşallah 16 Nisan’ı bekliyor. Hiçbir tezvirat Konyalıyı kararı konusunda endişeye düşürmemiş. Her girdiğimiz esnaf diyor ki ‘Kararımız evet’ her girdiğimiz esnaf diyor ki, ‘Türkiye’nin geleceği için, istikrarı için, istikbali için istikrarı için oyumuz evet'. Vatandaşlarımız 16 Nisan’ı sabırsızlıkla bekliyor. 16 Nisan’da hem içerideki hem de dışarıdaki şer ekibine şer grubuna gerekli cevabı her zaman olduğu gibi Konya verecek. Buradan biz bunları tüm halkımıza yansıtmak istiyoruz. Bizi çok büyük bir olgunlukla, misafirperverlikle bağrına basan, karşılayan tüm Konyalı hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 
 
AK PARTİ
KONYA İL BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Konya İl Başkanlığı: Bedir Mh. Çevreyolu Cd. No:139 SELÇUKLU/KONYA // 0 (332) 246 18 18 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.