2019-08-29 14:20:25

KONYA ERDOĞAN’I BEKLİYOR

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte AK Parti Konya İl Başkanlığında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte AK Parti Konya İl Başkanlığında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Konya İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Angı’ya basın açıklamasında AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan ve AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Murat Koru eşlik etti.

Sözlerine 30 Ağustos zafer bayramını kutlayarak başlayan Angı, “Ağustos ayı Türk tarihinde zaferlerle dolu bir aydır. Bu zaferleri bize yaşatan ve canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.” dedi.

Cumhurbaşkanımızın Konya ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulunan Angı, “Cumhurbaşkanımız 31 Mart seçimlerinde en yüksek oy oranını alan illere ziyaretlerine geçtiğimiz hafta başladı. Büyükşehirler içinde en yüksek oyu olan Konyamızı da 1 Eylül Pazar günü ziyaret edecekler. Cumhurbaşkanımızın katılımları ile Pazar günü saat 14.30’da toplu açılışlarımızı ve mitingimizi gerçekleştireceğiz. Büyükşehirler içinde Cumhur İttifakının en yüksek oy oranını yakaladığı Konyamızda Cumhurbaşkanımızın gerçekleştireceği teşekkür ziyaretinde de hep birlikte olmayı arzu ediyoruz. Teşkilatlar olarak bizde tüm ana kademe kadın ve gençlik kollarımızla yüksek bir tempoyla hazırlıklarımızı yürütüyoruz. İnşallah Pazar günü de Sayın Cumhurbaşkanımızı şehrimizde en güzel şekilde misafir edeceğiz. Mitingimizin ardından Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımları ile partimizin kuruluşundan bu yana AK kadrolarda yer almış, değişik kademelerde görevler üstlenmiş arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanımızın Konya programının önemine dikkat çeken Angı,“İlk günden beri bu şehir Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genel Başkanımıza sahip çıkmış ve en yüksek desteği vermiştir. AK Parti iktidarları da Konya’nın 50 yıllık, 100 yıllık hayallerini gerçekleştirmiştir. Günümüzde de pek çok önemli proje yönetiliyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın Konya mitinginde pek çok da müjdesi olacak. Çok farklı kesimlerin heyecanla beklediği müjdelere inşallah hep birlikte şahitlik edeceğiz. Pazar tüm hemşehrilerimizi Mevlana Meydanına Cumhurbaşkanımız ile buluşmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

DİĞER SİTELERİMİZ