2024-03-18 08:42:02

Başkan Angı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük Konya mitingi sonrası teşekkür mesajı yayımladı.

Konya’nın 17 Mart’ta büyük bir coşkuya ev sahipliği yaptığını ifade eden Başkan Angı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yeniden misafir etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Angı, “Geçtiğimiz Pazar günü Sayın Cumhurbaşkanımızı yol boyunca büyük coşku ve ilgi ile karşılayıp meydanda 110 binden fazla hemşehrimizin katılımlarıyla büyük Konya mitingini gerçekleştirdik. Adeta bayram havasında geçen mitingimizde 110 binden fazla hemşehrimiz Sayın Genel Başkanımızı bağrına bastı ve tüm Türkiye’nin kalbi yine Konya’da attı. Mitingimizde bir kez daha şahit olduk ki Sayın Cumhurbaşkanımızın Konya’mıza ayrı bir sevgisi var. Hamd olsun Konya’mız da bu sevgiyi karşılıksız bırakmadı ve liderimizi en iyi şekilde misafir etti” dedi.

MERAM’A 2 YENİ SAĞLIK TESİSİ MÜJDESİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya’ya müjdelerle geldiğinin altını çizen Başkan Hasan Angı, “Sayın Genel Başkanımız Konya’ya 2 yeni sağlık tesisi kazandırılacağının müjdesini verdi. Bunlardan ilki 500 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Meram’ın Ateşbaz-ı Veli Mahallesi’nde inşa edilecek. Diğeri ise yine Meram’ın Dutlukır bölgesine yapılacak bin yatak kapasiteli şehir hastanesi konseptinde hastane. Her 2 projemizin de hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

‘KONYA AK DAVAMIZIN HEP SAHİBİ OLMUŞTUR’

‘Konya’nın duruşu millidir, tarih boyunca hep böyle olmuştur’ diyen Başkan Hasan Angı, sözlerini şöyle tamamladı: “Konya, milli olanlarla birlikte yürümüştür. Konya yola çıktığımız ilk günden beri AK davamızın şehri olmuştur. Konya dayanışmanın ve milli iradenin şehri olmuştur. Bu kapsamda Konyalıların sevgisini hiçbir zaman karşılıksız bırakmayan, yatırım ve hizmetlerle şehrimizin kalkınmasına büyük katkı sunan Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, şükranlarımı sunuyorum. Bakanlarımız Ali Yerlikaya, Fahrettin Koca, Ömer Bolat ve Mahinur Özdemir Göktaş başta olmak üzere bütün bakanlarımıza saygılarımı iletiyorum. Ayrıca milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a, ilçe ve belediye başkanlarımıza, dava arkadaşlarımıza ve mitingimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm Konyalı hemşehrilerimize hassaten teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.”

DİĞER SİTELERİMİZ